PRISKA 54017-3 GLOBO bodové | 3x E27 | černá | Š: 28,5 cm |
Kód: 54017-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, černý kov, vypínač, ŠxV: 13x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 34x13x19 cm, bez žárovek 2xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, konopné lano, DxŠxV: 100x15x max. 120 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 29 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 9007371403172 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 28,5 cm |
| ? Hloubka: | 28,5 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, bez stínítka, objímka s drážkami, průměr 28 cm, výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, DxV: 26x15 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, DxŠx výška 250x100x135 mm, bez žárovek 2xGU10, max. 25W 230V
Stropní bodové svítidlo, kov bílý matný, nastavitelné, DxŠxV: 180x10x18,5 cm, bez žárovek GU10...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kovové, chrom, technické bodové svítidlo, šířka 30 cm, výška 16 cm,...
Stropní svítidlo, kovové bílé, chrom, technické bodové svítidlo, šířka 30 cm, výška 14,5 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom nikl mat, plast satinovaný, DxV: 25x14,5 cm, včetně žárovek...
Stropní svítidlo, kov imitace rzi, otočné, průměr 29 cm, výška 15 cm,, včetně žárovek 3xGU10 LED...
Stropní svítidlo, kovové bílé, chrom, technické bodové svítidlo, šířka 28 cm, výška 16 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 400x80x182...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl, chrom, satinovaný plast, vypínač.
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



