INDIANA 54357-2B GLOBO bodové | 2x E14 | černá | Š: 22 cm |
Kód: 54357-2BSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Náhradní sklo pro sérii 54357
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 25 cm,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo ze série INIANA zaujme svým stylovým designem. Z kulatého stropního svítidla vyčnívá zakřivená, matně černá kovová tyč o délce 28 cm, na které jsou celkem dvě objímky E14, každá s tvarovým skleněným křišťálovým stínidlem. Objímky E14 umožňují sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 9007371437054 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 250x80x182...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 550x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


