INDIANA 54357-5B GLOBO stropní | 5x E14 | černá | Š: 62 cm |
Kód: 54357-5BSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Náhradní sklo pro sérii 54357
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 25 cm,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo řady INIANA přesvědčí stylovým designem. Z kulatého stropního nástavce vyčnívají tři zdobená ramena, na kterých je celkem pět objímek E14 a každé je zakryto tvarově tvarovanými skleněnými křišťálovými deštníky. Patice E14 umožňují určit si vlastní barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.84 kg |
| EAN: | 9007371431069 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21 cm |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Hloubka: | 62 cm |
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 450x90x166 mm, bez žárovek 3xE14, max....
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 400x80x182...
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


