INDIANA 54357-3B GLOBO stropní | 3x E14 | černá | Š: 38 cm |
Kód: 54357-3BSouvisející produkty
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Náhradní sklo pro sérii 54357
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 25 cm,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo řady INIANA přesvědčí stylovým designem. Z kulatého stropního nástavce vyčnívají tři zdobená ramena, z nichž každé má objímku E14 a je pokryto tvarovými skleněnými křišťálovými stínidly (průměr 92 mm). Patice E14 umožňují určit si vlastní barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 9007371440054 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 24 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 36x19x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 83x30x16 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 550x80x182...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


