TUNNO 15342-2 GLOBO bodové | 2x E14 | černá | Š: 27 cm |
Kód: 15342-2Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 38 cm, výška max. 120cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, vypínač, ŠxV: 10x15 cm, hloubka 13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 40 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14,...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, DxŠxV: 30x10x16cm, bez žárovek 2xE14, max. 15W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371395743 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 27 cm |
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 250x80x182...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



