TUNNO 15342-3D GLOBO bodové | 3x E14 | černá | Š: 40 cm |
Kód: 15342-3DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 38 cm, výška max. 120cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, vypínač, ŠxV: 10x15 cm, hloubka 13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, DxŠxV: 30x10x16 cm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 40 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 15W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9007371386086 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 550x80x182...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 450x90x166 mm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



