ROBBY 57911-3M GLOBO bodové | 3x GU10 | černá | Š: 41 cm |
Kód: 57911-3MSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 9007371442980 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 41 cm |
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, průměr 25 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




