ROBBY 57911-1M GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57911-1MSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 9007371436989 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka 19 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov zlatý broušený, kolébkový vypínač, Šx výška 70x100 mm, hloubka 130 mm, bez...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 250x90 mm, hloubka 500 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Nástěnné svítidlo, kov černý chrom, skleněné křišťály, směr světla: nahoru, Šx výška 140x330 mm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, průhledný akryl, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 43x16 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, plast černý, Flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




