ROBBY 57911-4M GLOBO bodové | 4x GU10 | černá | Š: 56 cm |
Kód: 57911-4MSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 9007371430994 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, průměr 250 mm, hloubka 135 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




