ROBBY 57911-2M GLOBO bodové | 2x GU10 | černá | Š: 26 cm |
Kód: 57911-2MSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371439980 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 26 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 550x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, otočné, DxŠx výška 600x80x145 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 25W...
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




