XARA I 54802S-4 GLOBO bodové | 4x E14 | černá | Š: 60 cm |
Kód: 54802S-4Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 22x8x18 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov černý matný, plast, kovová mřížka černá matná, kabel PVC černý,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnný reflektor Xara I zaujme elegantním designem. Pohyblivá černá kovová klec je ve tvaru kosočtverců. Svítidlo je vybavené paticí E14, která vám umožňuje vybrat si ten správný světelný zdroj (max. 40 W) a určit tak barvu a intenzitu světla. Z důvodu úspory energie a životnosti doporučujeme světelné zdroje LED. Design ve své místnosti můžete doplnit dalšími reflektory z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 9007371403981 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19,5 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, DxV: 26x15 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl, chrom, satinovaný plast, vypínač.
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 700x130x225, bez žárovek, 4xE27,...
Stropní svítidlo nikl mat, sametově stříbrná metalíza, stínidlo s ozdobným děrováním, uvnitř...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, chrom, sklo opál, akrylové křišťály, DxŠxV: 70x25x21 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo satinované, čiré, DxŠxV: 66x8x11 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, DxŠxV: 28x9,7x21 cm, včetně žárovek...
Stropní svítidlo, kov, tmavě šedá, průměr 29 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, kov černý, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, dřevo, kov, nikl, chrom, nastavitelné ramena, DxV: 80x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 255x100x195 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, pohyblivé, DxŠxV: 90x50x21 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, DxŠxV: 30x23x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



