ROBBY 57911-4B GLOBO bodové | 4x GU10 | černá | Š: 56 cm |
Kód: 57911-4BSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 9007371436538 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 550x80x182...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo dub, kov černý, uvnitř zlatý patinovaný, DxV: 82x24 cm, hloubka 18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




