ROBBY 57910SB GLOBO stojací lampa | 3x GU10 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 57910SBSouvisející produkty
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 30x9x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Detailní popis produktu
Stojací lampa (výška 154 cm) ze série Robby bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stojací lampa z matně černého kovu se skládá z kulaté kovové základny, ke které je připevněna tyč se třemi otočnými, pokovenými objímkami GU10. Ty mohou být vybaveny LED žárovkami dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Součástí je také vypínač, kterým lze světlo pohodlně zapínat a vypínat. Celkový obraz můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.92 kg |
| EAN: | 9007371419845 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa, kov černý matný, dřevo přírodní barvy, sklo kouřové, plastové křišťály průhledné,...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, kabel 180 cm, vypínač, DxŠxV: 23x18x130 cm, včetně 1xLED...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, bílý, stmívatelné, dotykový stmívač, DxŠxV: 56x60x187 cm,...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stojací lampa, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, průměr 550...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

