ROBBY 57910SW GLOBO stojací lampa | 3x GU10 | bílá | Š: 25 cm |
Kód: 57910SWSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov bílý matný, DxŠxV: 75x9x max. 150 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Klipsové svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Detailní popis produktu
Stojací lampa (výška 154 cm) ze série Robby bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stojací lampa z bílého kovu se skládá z kulaté kovové základny, ke které je připevněna tyč se třemi otočnými, pokovenými objímkami GU10. Ty mohou být vybaveny LED žárovkami dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Součástí je také vypínač, kterým lze světlo pohodlně zapínat a vypínat. Celkový obraz můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.67 kg |
| EAN: | 9007371422876 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Stojací lampa, černé, stará mosaz, nastavitelné, vypínač, DxŠxV: 50x30x155 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stojací lampa kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, bílý, stmívatelné, dotykový stmívač, DxŠxV: 56x60x187 cm,...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, nikl mat, textil antracit, výška stínidla 24cm, teleskopická trubice, výškově...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stojací lampa, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, průměr 550...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




