ROBBY 57910TW GLOBO lampička | 1x GU10 | bílá | Š: 12 cm |
Kód: 57910TWSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov bílý matný, DxŠxV: 75x9x max. 150 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Klipsové svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10 LED 5W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 9007371428878 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, plast bílý a satin., matný bílý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, keramika béžová, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, plast, černá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, keramika šedá, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov stříbrný, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V..
Stolní lampička, bílý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, dotykové zapínání/vypínání,...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




