ROBBY 57911-2W GLOBO bodové | 2x GU10 | bílá | Š: 26 cm |
Kód: 57911-2WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Klipsové svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 9007371433520 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 26 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, průměr 25 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 60x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




