ROBBY 57911-3W GLOBO bodové | 3x GU10 | bílá | Š: 41 cm |
Kód: 57911-3WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Klipsové svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 9007371430536 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 41 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




