FIASTRA 54028-2 GLOBO bodové | 2x E14 | černá | Š: 22 cm |
Kód: 54028-2Související produkty
Stropní svítidlo, kov bílý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 23 cm, výška 14 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 60 cm, výška 18 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, nastavitelné, DxŠxV: 6x80x15 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, vypínač, ŠxV: 8x17 cm, hloubka 9...
Detailní popis produktu
Nástěnné a stropní bodové svítidlo ze série Fiastra zaujme svým elegantním designem z matně černého kovu a starožitné mosazi. Dvě kovové mřížky 22 cm dlouhého bodového svítidla mohou být vybaveny žárovkou E14 dle vašeho výběru. To vám dává možnost určit si barvu a jas světla, jak si přejete, a můžete vytvořit stylovou atmosféru ve vašem interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 9007371415120 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 14 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 550x80x180 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 400x80x182...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


