FIASTRA 54028-1 GLOBO nástěnné | 1x E14 | černá | Š: 8 cm |
Kód: 54028-1Související produkty
Stropní svítidlo, kov bílý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 23 cm, výška 14 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 60 cm, výška 18 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, nastavitelné, DxŠxV: 6x80x15 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, DxŠxV: 22x8x14 cm, bez...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, vypínač, ŠxV: 8x17 cm, hloubka 9 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 9007371424115 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16,5 cm |
| ? Šířka: | 8 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, chrom, průhledný akryl, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 43x16 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, kolébkový vypínač na...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, kovové pletivo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


