LORD III 5443-1 GLOBO nástěnné | 1x E14 | dřevo | Š: 9,5 cm |
Kód: 5443-1Související produkty
Stropní a nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, ŠxV: 38,5x17,5 cm, bez...
Stropní svítidlo, mosaz, dřevo, sklo champagne, průměr 30 cm, výška 17,5 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxV: 84x17,5 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxŠxV: 64x21x19 cm, bez žárovek 4xE14,...
Náhradní stínítko GLOBO LORD III 5443 (průměr 7,4 cm, výška 4,7 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8...
LED žárovka E14, 4,2W, neutrální bílá 4000K.
LED žárovka E14, 4,2W, teplá bílá 2700K.
Detailní popis produktu
Tento reflektor zaujme svou elegancí. Tento model je elegantně navržen a stará mosaz spolu s dřevěnými prvky a sklem v šampaňském dodává lampě to jisté. S paticí E14 se můžete sami rozhodnout, jakou žárovku (max. 40W) chcete použít. LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 9007371141289 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 20 cm |
| ? Šířka: | 9,5 cm |
| ? Hloubka: | 17,5 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, silikon černý...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit, vypínač, ŠxV: 12x16,5 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 8x12 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov zlaté barvy, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, kovové pletivo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, bílý chrom, bílý kov, chromový kroužek, VxŠ: 12x10 cm, hloubka 13 cm, včetně...
NNástěnné svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, ŠxV: 28x18 cm, hloubka 15...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


