LORD III 5443-4 GLOBO bodové | 4x E14 | dřevo | Š: 84 cm |
Kód: 5443-4Související produkty
Nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, vypínač, ŠxV: 9,5x20 cm, hloubka 17,5...
Stropní a nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, ŠxV: 38,5x17,5 cm, bez...
Stropní svítidlo, mosaz, dřevo, sklo champagne, průměr 30 cm, výška 17,5 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxŠxV: 64x21x19 cm, bez žárovek 4xE14,...
Náhradní stínítko GLOBO LORD III 5443 (průměr 7,4 cm, výška 4,7 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8...
LED žárovka E14, 4,2W, neutrální bílá 4000K.
LED žárovka E14, 4,2W, teplá bílá 2700K.
Detailní popis produktu
Tento reflektor zaujme svým moderním a přitom jednoduchým vzhledem. Interakce součástí vyrobených ze starožitné mosazi spolu se sklenicí v šampaňském je tak zvláštní. Na tyč o délce 84 cm jsou připevněny celkem čtyři reflektory, z nichž každý je vybaven paticí E14. To znamená, že výběr svítidla (max. 40W) necháme na vás. LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371141319 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 17,5 cm |
| ? Šířka: | 84 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 36x19x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 83x30x16 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, nastavitelné ramena, DxV: 80x15 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


