LORD III 5443-3 GLOBO bodové | 3x E14 | dřevo | Š: 30 cm |
Kód: 5443-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, vypínač, ŠxV: 9,5x20 cm, hloubka 17,5...
Stropní a nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, ŠxV: 38,5x17,5 cm, bez...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxV: 84x17,5 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxŠxV: 64x21x19 cm, bez žárovek 4xE14,...
Náhradní stínítko GLOBO LORD III 5443 (průměr 7,4 cm, výška 4,7 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8...
LED žárovka E14, 4,2W, neutrální bílá 4000K.
LED žárovka E14, 4,2W, teplá bílá 2700K.
Detailní popis produktu
Toto tříplamenné bodové svítidlo kombinuje přirozenost a starožitný vkus. Dřevo se setkává se starožitnou mosazí ve stropní lampě Lord III. Tři patice E14 vám umožní vybrat si vhodnou lampu sami (max. 40W). Tento model lze samozřejmě provozovat i s energeticky úspornými LED žárovkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 9007371141302 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 17,5 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Stropní svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, pohyblivé, DxŠxV: 90x50x21 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kovová mřížka černá, DxŠxV: 34x13x19 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo, kov, nikl, chrom, nastavitelné ramena, DxV: 80x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov, imitace rzi, vnitřní část bílá, DxŠxV: 45x15x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov, tmavě šedá, průměr 29 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, DxŠxV: 39x12x23 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, chromované, DxV: 81x17 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov bronzové barvy, kouřové sklo, včetně LED 10585, DxŠxV: 63x37x21 cm, včetně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


