LORD III 5443-4B GLOBO bodové | 4x E14 | dřevo | Š: 64 cm |
Kód: 5443-4BSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, vypínač, ŠxV: 9,5x20 cm, hloubka 17,5...
Stropní a nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, ŠxV: 38,5x17,5 cm, bez...
Stropní svítidlo, mosaz, dřevo, sklo champagne, průměr 30 cm, výška 17,5 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxV: 84x17,5 cm, bez žárovek 4xE14,...
Náhradní stínítko GLOBO LORD III 5443 (průměr 7,4 cm, výška 4,7 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8...
LED žárovka E14, 4,2W, neutrální bílá 4000K.
LED žárovka E14, 4,2W, teplá bílá 2700K.
Detailní popis produktu
Toto svítidlo zaujme svým vzhledem díky komponentům vyrobených ze starožitné mosazi a dřevem. Díky sklu v odstínu šampaňského, je designově výjimečné. K bodovému světlu jsou připevněny spoty s objímkami E14, které vám umožňují libovolný výběr zdroje světla (max. 40 W). Z důvodu jejich dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 9007371141326 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 64 cm |
| ? Hloubka: | 21 cm |
Stropní svítidlo, kovové bílé, chrom, technické bodové svítidlo, šířka 28 cm, výška 16 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, bez stínítka, objímka s drážkami, průměr 28 cm, výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, DxV: 25x15 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nikl, dřevo černé, průměr 28 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo kov černá matná, filmový reflektor, pohyblivé klapky, DxŠxV: 540x160x265 mm,...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 255x100x195 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, dřevo, kov, nikl, chrom, nastavitelné ramena, DxV: 80x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov imitace rzi, otočné, průměr 29 cm, výška 15 cm,, včetně žárovek 3xGU10 LED...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, sklo černé a zlaté, průměr 45 cm, výška 21 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


