LORD III 5443-2 GLOBO bodové | 2x E14 | dřevo | Š: 38,5 cm |
Kód: 5443-2Související produkty
Nástěnné svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, vypínač, ŠxV: 9,5x20 cm, hloubka 17,5...
Stropní svítidlo, mosaz, dřevo, sklo champagne, průměr 30 cm, výška 17,5 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxV: 84x17,5 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxŠxV: 64x21x19 cm, bez žárovek 4xE14,...
Náhradní stínítko GLOBO LORD III 5443 (průměr 7,4 cm, výška 4,7 cm, otvor pro objímku E14 je 2,8...
LED žárovka E14, 4,2W, neutrální bílá 4000K.
LED žárovka E14, 4,2W, teplá bílá 2700K.
Detailní popis produktu
Tento reflektor zaujme svou optikou. Souhra komponentů vyrobených ze starožitné mosazi se dřevem a sklem v šampaňském je tak zvláštní. Na reflektor o délce 38,5 cm jsou připevněny dvě patice E14, které umožňují libovolnou volbu svítidla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 9007371141296 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik, dřevo a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 17,5 cm |
| ? Šířka: | 38,5 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, chrom, sklo opál, akrylové křišťály, DxŠxV: 70x25x21 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, průměr 25 cm, výška...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 450x90x166 mm, bez žárovek 3xE14, max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


