PURRA 54814-3 GLOBO bodové | 3x E14 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 54814-3Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, vypínač, ŠxV: 9x16 cm, hloubka...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, DxV: 29x22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 9007371397105 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 22 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



