PURRA 54814H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 22 cm |
Kód: 54814HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, vypínač, ŠxV: 9x16 cm, hloubka...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, DxV: 29x22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 9007371388110 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Závěsné svítidlo, světlý porcelán bílý matný, s ozdobným děrováním, průměr 11 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, bílý kov, bílý kov, s korkem, průměr 35 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 78x10x...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, nikl matný, antracit, textilní kabel šedý, průměr 10 cm,výška max. 150 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo amber, hnědý textilní kabel, průměr 30 cm, výška 150 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, nikl, samet šedý, průhledné křišťály, stínítko s dekorativním děrováním,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



