TRABBY 57916-3 GLOBO bodové | 3x GU10 | černá | Š: 41 cm |
Kód: 57916-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz, kabel...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Detailní popis produktu
Objevte eleganci reflektoru TRABBY! Jeho černé matné kovové pouzdro a kouřově zbarvené, čiré sklo mu dodávají nadčasový stylový vzhled. Mosazný matný kov umocňuje elegantní kouzlo. S rozměrem 410x60x125 mm se TRABBY perfektně hodí do každé místnosti. Patice GU10 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 8 wattů. Toto bodové svítidlo je dokonalým doplňkem, který zalije váš domov teplým a příjemným světlem. S TRABBY můžete nastavit stylový design a vytvořit útulnou atmosféru. Získejte TRABBY nyní a zažijte jedinečný design v kombinaci s vynikající kvalitou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371455058 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 41 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 550x80x182...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, dřevo dub, kov černý, uvnitř zlatý patinovaný, DxV: 82x24 cm, hloubka 18 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


