TRABBY 57916S GLOBO stojací lampa | 3x GU10 | černá | Š: 23 cm |
Kód: 57916SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Detailní popis produktu
Zažijte stojací lampu TRABBY, dokonalou kombinaci elegance a funkčnosti! Matně černé lakované kovové pouzdro a kouřově zbarvené, čiré sklo mu dodávají nadčasové kouzlo. Mosazně zbarvená matná kovová základna a černý PVC kabel se bez problémů hodí do každého obytného prostředí. Díky nožnímu spínači v kabelu máte nad světlem plnou kontrolu. S průměrem 230 mm a výškou 1540 mm upoutá TRABBY pozornost v každé místnosti. Délka kabelu 1800 mm vám nabízí flexibilní možnosti umístění. Patice GU10 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 8 wattů. Objevte stojací lampu TRABBY nyní a nechte svůj domov zářit v dokonalém světle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371446063 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 23 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, kov nikl matný, chrom, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 50x23x155 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, nožní vypínač, DxŠxV: 29x27x155 cm, délka...
Stojací lampa, kov, nikl matný, plast satinovaný, K5 křišťály průhledné, fólie s křišťálovým...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov, nikl matný, mramor, plast, bílá, nastavitelná výška, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


