MAGGY 15385S GLOBO stojací lampa | 1x E27 | bílá | Š: 69 cm |
Kód: 15385SSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, plast bílý černý, stínítko výška 24 cm, průměr 38 cm, celková výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov černý, plast bílý černý, 3 nohy, stínítko průměr 38 cm, stínítko výška: 24 cm, kabel 1.6m, vypínač, celkový průměr 69 cm, výška 153 cm, bez žárovky, 1xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 9007371409228 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Materiál: | kov a textil |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 153 cm |
| ? Šířka: | 69 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stojací lampa, kov černý, plast opál, bílý, stmívatelné, dotykový stmívač, DxŠxV: 56x60x187 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil bílý, stínidlo s bílým peřím, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz, kabel...
Stojací lampa, kov černý, mosaz, sklo opál, akryl, kabel PVC černý, stmívatelné, stmívač, Flexo,...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


