MILLEY 15560S GLOBO stojací lampa | 3x E27 | černá | Š: 43 cm |
Kód: 15560SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Tato stojací lampa (průměr 43 cm) zaujme svým estetickým designem z černého matného kovu a kouřového skla. Stojací lampa velká 167 cm se skládá z kulaté kovové základny, která je opatřena třemi kovovými tyčemi různých velikostí. Ty jsou na špičkách vybaveny válcovými stínidly z kouřového skla s mosaznými kroužky (průměr 18 cm), které můžete vybavit vhodnými lampami dle vlastního výběru. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech nastavit stylový design a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 9007371425020 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 167 cm |
| ? Šířka: | 43 cm |
| ? Hloubka: | 43 cm |
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov černý matný, dřevo přírodní barvy, sklo kouřové, plastové křišťály průhledné,...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, průměr 550...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



