MILLEY 15560-3H GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 45 cm |
Kód: 15560-3HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Závěsná lampa (průměr 45 cm) přesvědčí svým estetickým designem z kovu a kouřového skla. Skládá se z kulaté, černé kovové desky (průměr 35 cm), na které visí tři černé kabely. Ty jsou vybaveny válcovými stínidly z kouřového skla s mosazným prstencem (průměr 18 cm), které lze osadit žárovkami E27 dle vašeho výběru. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Navíc lze při instalaci nastavit výšku závěsného svítidla až na 120 cm. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech vytvořit stylovou atmosféru a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 9007371422012 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 45 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



