MILLEY 15560H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15560HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Tato závěsná lampa (průměr 18 cm) zaujme svým estetickým designem z černého matného kovu a kouřového skla. Skládá se z válcového stínidla z kouřového skla, které je orámováno mosazným kroužkem a visí u stropu na černém kabelu. Objímku E27 uvnitř stínidla lze osadit vhodnou žárovkou dle vlastního výběru, která Vám umožní určit barvu a jas světla dle Vašich představ. Navíc lze při instalaci nastavit výšku závěsného svítidla až na 120 cm. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech nastavit stylový design a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 9007371419012 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva, sklo kouřové, čiré, textilní černý kabel,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



