MILLEY 15560-1 GLOBO bodové | 1x E27 | černá | Š: 10 cm |
Kód: 15560-1Související produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Bodové svítidlo ze série MILLEY z matně černého kovu má stínidlo z kouřového skla a elegantní mosazný kroužek. Kolébkový spínač na předmětu usnadňuje zapínání a vypínání světla. S rozměrem š xv: 100x170 mm a délkou zavěšení 145 mm je reflektor ideální pro cílené osvětlení. Exkluzivní 1x E27 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 9007371445141 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 17 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Nástěnné svítidlo, kov grafit, vypínač, ŠxV: 12x16,5 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, vypínač, ŠxV: 10x17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, chrom, dřevo, vypínač, VxŠ: 20x9,5 cm, hloubka 17,5 cm, bez žárovky 1xE14 R50...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Nástěnné svítidlo kov černá matná, vypínač, filmový reflektor, pohyblivé klapky, ŠxV: 160x215 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl, chrom, vypínač, ŠxV: 8x12 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xE14,...
Nástěnné svítidlo, chrom, nikl matný, bílé sklo, vypínač, DxŠ: 8x24 cm, hloubka 14 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov tmavý hnědý, bílý, ŠxV:8x15,5 cm, hloubka 14 cm, bez žárovky 1xE14 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


