BRISBON 57850-1 GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57850-1Související produkty
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška 0x90 mm, výška 120 mm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 9007371456598 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 9 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, ŠxV: 13x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, ŠxV: 13x19 cm, hloubka 20 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, chrom, průhledný akryl, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 43x16 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý matný, zlatý, dřevo dubový vzhled, ŠxV: 14x18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 30x8 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

