BRISBON 57850T GLOBO lampička | 1x GU10 | černá | Š: 13,2 cm |
Kód: 57850TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 132x120x350 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xGU10 LED max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 9007371459605 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 13,2 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, mosazný kov, sklo průhledné, černý textil, plast zlaté barvy, černý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zelené, vypínač, DxŠxV: 25x19x36 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, keramika béžová, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

