BRISBON 57850S GLOBO stojací lampa | 2x GU10 | černá | Š: 21,5 cm |
Kód: 57850SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 215x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovek 2xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.64 kg |
| EAN: | 9007371456604 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 21,5 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, kov, nikl matný, mramor, plast, bílá, nastavitelná výška, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov, měděná, plast, kabel 1,8 m, výškově nastavitelná, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý matný, dřevo přírodní barvy, sklo kouřové, plastové křišťály průhledné,...
Stojací lampa, kov černý, plast bílý černý, 3 nohy, stínítko průměr 38 cm, stínítko výška: 24 cm,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

