JAMES 57918S GLOBO stojací lampa | 2x GU10 | černá | Š: 27 cm |
Kód: 57918SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek 2xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 100 mm,...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovek 2xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.57 kg |
| EAN: | 9007371456840 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 158 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Stojací lampa kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stojací lampa, kov nikl matný, plast, textil šedý, výška stínidla 31 cm, vypínač, průměr 40 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, průměr 550...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Stojací lampa, mosaz, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel hnědý, s vypínačem na...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stojací lampa, nikl matný, bílé sklo, flexi, kabel 1,8 m, vypínač, ŠxV: 39x146 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý, mosaz, sklo opál, akryl, kabel PVC černý, stmívatelné, stmívač, Flexo,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

