JAMES 57918H GLOBO závěsné | 1x GU10 | černá | Š: 10 cm |
Kód: 57918HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek 2xGU10,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 100 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 9007371459841 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, sklo krystaly čiré, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

