BLACKY I 15345-3NO GLOBO závěsné | 3x E14 | nikl | Š: 46 cm |
Kód: 15345-3NOSouvisející produkty
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 4 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, průměr 300...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stolní lampička kov nikl matný, sklo opál, vypínač na kabelu, průměr 185 mm, výška 450 mm, délka...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo BLACKY (průměr 46 cm) je vyrobeno z kovu v barvě niklu s opálovým sklem. Tři závěsné sklenice jsou individuální svým designem a velikostí. Tato rafinovaná lampa, která vyčnívá 120 cm do místnosti, má tři patice E14 (s maximálním výkonem 40 wattů), které umožňují libovolnou volbu zdroje světla. Pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky. Toto závěsné svítidlo je ideální pro váš obývací a jídelní kout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.53 kg |
| EAN: | 9007371441754 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové barvy, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


