GORLEY 15698-3HR GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 47 cm |
Kód: 15698-3HRSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo GORLEY je absolutním poutačem, který dodá vašemu domovu nádech sofistikovanosti. Se svým matně černým kovovým rámem a kouřově zbarvenými skleněnými tyčemi vytváří stylový design v každé místnosti. Černý PVC kabel poskytuje diskrétní a elegantní zavěšení. S průměrem 470 mm a výškou 1400 mm se GORLEY harmonicky začlení do každé místnosti a stane se vrcholem vašeho interiéru. Objímky E27 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 60 wattů. Objevte nadčasovou krásu závěsného svítidla GORLEY a vytvořte si ve svém domově atmosférické osvětlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.03 kg |
| EAN: | 9007371448791 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 47 cm |
| ? Hloubka: | 47 cm |
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové barvy, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, změna barvy světla 3000-4500-6000K,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


