GORLEY 15698D1 GLOBO stropní | 5x E27 | černá | Š: 50 cm |
Kód: 15698D1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez žárovek 5xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.44 kg |
| EAN: | 9007371455133 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 25 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, sklo jantarové s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, průměr 39 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

