GORLEY 15698H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 40 cm |
Kód: 15698HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Detailní popis produktu
Objevte fascinující závěsné svítidlo GORLEY, skutečné umělecké dílo vyrobené z matně černého kovu a tyčí z kouřového skla. S průměrem 400 mm a výškou 1500 mm se stane působivým středobodem vašeho pokoje. Černý PVC kabel hladce zapadne do jakéhokoli interiéru a lze jej individuálně zkrátit pro dosažení perfektní výšky. Patice E27 umožňuje sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 60 wattů. Ponořte svůj pokoj do tajemné atmosféry a nechte světlo tančit skrz skleněné tyče v barvě kouře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.38 kg |
| EAN: | 9007371445189 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva, sklo kouřové, čiré, textilní černý kabel,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


