GORLEY 15698-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 110 cm |
Kód: 15698-4HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Detailní popis produktu
Elegantní závěsné svítidlo ze série Gorley zaujme svým moderním designem. Čtyři černé kabely, každý až 1,4 m dlouhý, vedou od obdélníkového stropního svítidla do zásuvky E27. Ty jsou vybaveny elegantními, válcovitými stínidly ze skleněných tyčinek a dávají vám možnost sami si určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 60 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.63 kg |
| EAN: | 9007371448180 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 110 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, sklo krystaly čiré, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 78x10x...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


