GORLEY 15698T GLOBO lampička | 1x E14 | černá | Š: 15 cm |
Kód: 15698TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Detailní popis produktu
Objevte stylovou stolní lampu GORLEY a dodejte svému pracovnímu prostoru nebo nočnímu stolku elegantní nádech. Matný černý kov a tyče z kouřového skla dodávají této lampě nadčasovou estetiku. Černý PVC kabel a praktický kolébkový vypínač na kabelu vám umožňují snadné ovládání osvětlení. S průměrem 150 mm a výškou 375 mm se GORLEY perfektně hodí na malé plochy. Kabel o délce 1500 mm vám poskytuje dostatečnou flexibilitu při umístění. Patice E14 umožňuje sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Zažijte harmonickou souhru funkce a designu se stolní lampou GORLEY.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 9007371454181 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 37,5 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, bílý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, bílý kov, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, kov černý, kabel 1,5m, vypínač, průměr 12 cm, výška 35 cm, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


