MAXY 15548T GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 27,5 cm |
Kód: 15548TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 480 mm, výška 1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, DxŠxV: 860x420x1200 mm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, kabel textil černý, průměr 290 mm, výška 1200 mm,...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, textilní kabel černý, průměr 400 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 450 mm, výška 255 mm, bez žárovek 3xE27...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, vypínač na výrobku, směr světla: dolů,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, černý textilní kabel, DxŠx...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, čiré, kabel černý textil, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Moderní stolní lampička inspiruje skvělým designem. Z kulatého podstavce vyčnívá 54 cm dlouhá zakřivená kovová tyč v matné černé barvě, na které je patice E27 s tvarovým stínidlem z kouřového skla (průměr 18 cm). Patice E27 umožňuje sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 9007371441402 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 54 cm |
| ? Šířka: | 27,5 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, kov nikl, skleněná koule bílá, kabel textilní černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, bílý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov černý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, plynulá regulace...
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, hliník a plast šedý, plast opál, kabel PVC černý, dotykové zapnutí/vypnutí,...
Stolní lampička, kov mosaz, skleněná koule bílá, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


