MILLEY 15560T GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15560TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Tato stolní lampička (průměr 18 cm) zaujme svým estetickým designem z černého matného kovu a kouřového skla. Stolní lampička velká 47 cm se skládá z kulaté kovové základny, která je opatřena kovovou tyčí. Tato má nahoře válcové stínidlo z kouřového skla s mosazným kroužkem, které můžete vybavit vhodnou žárovkou dle vlastního výběru. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech nastavit stylový design a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 9007371422029 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 47 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, tmavě šedý hliník a plast, plast černý a bílý, plynulá regulace dotykového...
Stolní lampička plast černý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, plast, šedá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, bílý kov, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stolní lampička, plast stříbrný a bílý, flexi, USB nabíječka, noční světlo s RGB, stmívatelné,...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampička, kov nikl, textil bílý, kabel textil černý, kolébkový vypínač na kabelu, kovový...
Stolní lampička, kov mosaz, textil černý, textilní kabel barvy šampaň, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



