MILLEY 15560W GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15560WSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo přesvědčí svým estetickým designem z černého matného kovu a kouřového skla. Nástěnné svítidlo 21,5 cm se skládá z obdélníkového kovového plátu, ze kterého vyčnívá hranatá kovová tyč. K tomu je připojeno válcové stínidlo z kouřového skla s mosazným kroužkem (průměr 18 cm), které lze osadit žárovkou E27 dle vlastního výběru. Máte tak možnost určit si barvu a jas světla podle svých představ. S více články ze stejné série můžete ve svých interiérech vytvořit stylovou atmosféru a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 9007371416035 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 22 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 24 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, černé, stará mosaz, ŠxV: 22x20 cm, hloubka 26cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx...
Nástěnné svítidlo, kov černý chrom, skleněné křišťály, směr světla: nahoru, Šx výška 140x330 mm,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, ŠxV: 24x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, kolébkový vypínač na...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, ŠxV: 80x130 mm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 30x8 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



