MILLEY 15560-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 111 cm |
Kód: 15560-4HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo přesvědčí svým estetickým designem z černého kovu a kouřového skla. Skládá se ze 100 cm dlouhého obdélníkového plechu, na kterém visí čtyři černé kabely. Ty jsou vybaveny válcovými stínidly z kouřového skla s mosazným prstencem (průměr 18 cm), které lze osadit žárovkami E27 dle vašeho výběru. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Navíc lze při instalaci nastavit výšku závěsného svítidla až na 120 cm. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech vytvořit stylovou atmosféru a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 9007371425013 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 111 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



