JOWITA 54050-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | bílá | Š: 85 cm |
Kód: 54050-4HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, nastavitelné, DxŠxV: 90x17x25 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Stolní lampička, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné, vypínač,...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo ze série Jowita zaujme svým jednoduchým, ale stylovým designem z bílého kovu a keramiky. Stínidla stropního bodového svítidla o délce 85 cm lze osadit čtyřmi žárovkami E27 dle vašeho výběru. Máte tak možnost určit si barvu a jas světla podle svých představ. Celkový obraz vašeho interiéru můžete doplnit několika předměty ze série Jowita.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.35 kg |
| EAN: | 9007371411450 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a keramika |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 85 cm |
| ? Hloubka: | 17 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


