JOWITA 54050-2S GLOBO stojací lampa | 2x E27 | bílá | Š: 52 cm |
Kód: 54050-2SSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, nastavitelné, DxŠxV: 90x17x25 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Stolní lampička, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Detailní popis produktu
Navzdory jednoduchému designu z bílého kovu a keramiky je stojací lampa ze série Jowita opravdovým poutačem pro oči. Stojací lampu o výšce 1,68 cm lze osadit dvěma žárovkami E27 dle vlastního výběru, které se pak umístí do objímek otočných stínidel. To vám umožní určit barvu a jas světla podle vašich představ. S několika předměty ze série Jowita můžete ve svém interiéru vytvořit jednoduché, ale stylové prostředí a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.09 kg |
| EAN: | 9007371408450 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a keramika |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 168 cm |
| ? Šířka: | 52 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Stojací lampa kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, mosaz, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel hnědý, s vypínačem na...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


